Dobre jedzenie w Krakowie? Restauracja pod Baranem gwarantem wyśmienitego smaku!

Turyści odwiedzający Kraków, jak i sami mieszkańcy wiedzą, że u stóp Wawelu nie brakuje restauracji. Oczywiście, że jest gdzie zjeść, jednak nie wszystkie restauracje utrzymują wysoki poziom. Wiele osób pyta, gdzie znajdą dobre jedzenie w Krakowie? Odpowiedź powinna być tylko jedna – Restauracja Pod baranem jest gwarancją dobrego smaku, wysokiej jakości dań i niezwykłej atmosfery tego cudownego, przesyconego historią miasta.

Restauracja pod Baranem, czyli Kraków od najsmaczniejszej strony!

Restauracja Pod Baranem jest jedną z najchętniej wybieranych lokalizacji, jeśli chodzi o obiady w gronie rodziny czy znajomych. Restaurację kochają nie tylko turyści, ale także mieszkańcy miasta, którzy są stałymi bywalcami lokalu. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę wysoką jakość serwowanych posiłków i trud, jaki kucharze wkładają każdego dnia w przygotowywanie serwowanych dań.

Restauracja Pod Baranem została założona w 1997 roku, a od tego czasu doskonale poznała gust Krakowian i jest w stanie serwować im swoje najlepsze specjały. W toku swojej działalności restauracja zdobyła uznanie klientów, stając się jedną z najlepszych krakowskich restauracji. W pięciu klimatyzowanych salach nie brakuje miejsca dla żadnego z gości – lokal dysponuje 120 miejscami, dzięki czemu może stanowić świetną scenerię do urządzenia klimatycznego przyjęcia weselnego, rocznicy czy każdego innego przyjęcia wymagającego specjalnej oprawy. W restauracyjnych salach przytulny nastrój tworzą dzieła sztuki i antyki, które pozwalają każdemu poczuć się wyjątkowo. Z myślą o gościach, jedna sala dedykowana jest dla osób palących, co jest rzadkością w krakowskich restauracjach.

Restauracja Pod Baranem – najlepsze jedzenie w Krakowie

Restauracja Pod Baranem cieszy się dobrymi opiniami klientów, którzy spróbowali tutejszych dań i zachwalają naszą kuchnię. Specjalność restauracji to dania kuchni polskiej, jednak z akcentami kuchni europejskiej. Wszystkie dania przygotowywane są bezpośrednio po złożeniu przez klienta zamówienia, nie stosujemy półproduktów i trzymamy się wypracowanej przez nas receptury. Restauracja Pod Baranem serwuje dania bezglutenowe, zawsze z naturalnych i sprawdzonych składników wysokiej jakości. Nasi stali dostawcy gwarantują pyszny smak produktów bez chemii, z których możemy przygotowywać nasze dania. Restauracja Pod Baranem znalazła się w cenionym Przewodniku Michelin 2018.

Restauracja Pod Baranem

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *