Miejsce na konferencje w Szczecinie

Hotel Rycerski Szczecin - AMW Hotele

Szczecin to wyjątkowe miejsce, które upodobali sobie turyści, ale nie tylko! W tych terenach możemy spotkać się z ogromną ilością przeróżnych konferencji. Nic dziwnego, w końcu jest to miasto z wieloma atrakcjami. Zanim zaczniesz ustalać plan swojej konferencji, zapoznaj się z tym, co może Ci zaoferować to miasto.

Szkolenie z noclegiem

W momencie planowania konferencji czy szkolenia, musisz się zastanowić, ile będzie trwała taka impreza. Jeśli co najmniej dwa dni, to dobrze byłoby zastanowić się nad hotelem dla uczestników. Hotele powinny być wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny, a także bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. W dodatku w hotelach powinna znajdować się restauracja, która cieszy się dużą popularnością, a także dobrymi opiniami.

Szczecińskie atrakcje

Po zakończonej konferencji, warto wybrać się na miasto i trochę pozwiedzać. Obowiązkowo należy pójść na Wały Chrobrego, na których umieszczone jest Muzeum Narodowe. Oprócz tego można tam po prostu pójść i podziwiać szczecińską panoramę. Jeśli szukasz alternatywy dla Wałów Chrobrego, możesz po prostu wybrać się na spacer wzdłuż Odry. Jeśli mamy dużo czasu, warto wybrać się do szczecińskich podziemnych tras turystycznych, które można przejść zrekonstruowanym, poniemieckim schronem z 1941 roku. Po wojnie został on przebudowany i tym samym stał się największym w Polsce cywilnym schronem, który może pomieścić nawet 5 tysięcy osób. W podziemiach mamy do wyboru trzy trasy: II Wojna Światowa, Zimna Wojna i Zwiedzanie z dreszczykiem. Po odkryciu historycznych tajemnic, warto wybrać się w pobliże Teatru Lalek „Pleciuga”, ponieważ jakiś czas temu powstała tam nowoczesna fontanna multimedialna.

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *