Niezwykle słodkie życzenia imieninowe

STO LAT W DNIU IMIENIN

Pyszne, rozpływające się w ustach czekoladki to prawdziwy przysmak dzieci i dorosłych. Bo tak naprawdę – któż nie lubi czekolady? Nawet ci, którzy są na diecie chętnie skuszą się na apetyczną pralinkę czy chociaż kawałeczek tabliczki czekolady.

Słodka niespodzianka

Czekoladki i pralinki to znakomita forma prezentu. Każdy solenizant obchodzący imieniny lub urodziny, na pewno ucieszy się z takiego pysznego podarunku.

Obchodzenie imienin wiąże się z dniem nadania imienia nowo narodzonemu dziecku, co z kolei wiązało się, w dawnej Polsce, z poleceniem dziecka w opiekę jego patronowi. Jest tak samo ważne jak dzień urodzin, a różni się, chociaż nie zawsze, jedynie datą.

Imieniny można obchodzić bardziej lub mniej uroczyście. Jedni urządzają wielkie przyjęcia, zapraszają rodzinę i przyjaciół, inni wolą spędzać je kameralnie, z bliską osobą, i dla uczczenia takich właśnie chwil, czekoladowe przesłanie będzie najmilszym prezentem.

Czekoladki z życzeniami dla wyjątkowej osoby

Bardzo interesującą formą jest telegram czekoladowy. Jest to bombonierka w której umieszczone są czekoladki z życzeniami.

Czekoladki z napisem na imieniny, wyrażającym najlepsze życzenia, zleceniodawca wybiera sobie osobiście. Po określeniu smaków, można dodać napis. Napis może mieć dowolną ilość liter, tylko trzeba pamiętać, że jeżeli wyznanie umieszczone na czekoladkach będzie długie to i czekoladek musi być więcej.

Polecane wpisy