5 zalet odzieży z firmowym nadrukiem

Zastanawiając się nad najlepszą formą zareklamowania swoich usług niskim kosztem powinniśmy rozważyć kilka sposobów. Jakich?

Rozpowszechnij swoje logo

Należy podjąć działania, które poskutkują zwiększeniem świadomość ludzi na temat naszego logo. Jest to element tworzenia świadomości marki. Można to osiągnąć między innymi poprzez koszulki z nadrukiem.

Odzież tego rodzaju może być zastosowana w dwojaki sposób. Jako nakrycie wierzchnie naszych pracowników, tak aby klient w czasie zakupów mógł wyraźnie i wielokrotnie widzieć nasze logo lub hasło reklamowe oraz jako podarunek dla klienta. Popularnymi gadżetami są długopisy, cukierki, breloczki i inne natomiast koszulka sprawdzi się równie dobrze.

5 korzyści zastosowania odzieży z nadrukiem

Podstawową korzyścią jest utrwalenie w świadomości Twoich klientów loga Twojej marki i możliwość związania z nim pozytywnych odczuć. Jeżeli Twoi pracownicy będą posiadać koszulki z nadrukiem, to każdorazowo przy kontakcie klienta z pracownikiem i udzieleniem przez niego pomocy kupujący zobaczy Twoje logo. W ten sam sposób wzbudzimy pozytywne skojarzenia z marką, jeżeli koszulka z nadrukiem zostanie podarowana jako prezent. Wszyscy lubimy je dostawać, nawet jeżeli nie będziemy z nich korzystać.

Kolejną korzyścią jest możliwość potencjalnego dotarcia do nowej klienteli. Jeżeli oferowane koszulki będą wysokiej jakości, to znacząco wzrośnie prawdopodobieństwo, że obdarowana osoba będzie ją użytkowała. Dzięki temu mamy pewność, że logo naszej firmy dotrze do nowych osób, nawet jeżeli koszulka miałby być noszona okazjonalnie czy tylko w domu. Badania wskazują, że szansa zakupu produktu lub usługi danej firmy wzrasta znacząco, jeżeli klient został obdarowany gadżetem reklamowym.

Inną ogromną korzyścią są bardzo niskie koszta. Nawet jeżeli nie posiadasz dużego biznesu i Twój budżet reklamowy nie jest duży, to nakłady finansowe na koszulki z nadrukiem będą znikome, nawet jeżeli zdecydujesz się na wysokiej jakości materiał. Koszta zamieszczenia reklamy nawet w lokalnej gazecie lub radiu będą znacznie wyższe.

Koszulki z nadrukiem to również budowanie oraz wzmacnianie Twojej relacji z klientem. Pamiętaj, że pokazanie indywidualnego zainteresowania Twojemu klientowi z pewnością zostanie przez niego docenione. Pozwoli Ci to na pokazanie najlepszej strony Twojego biznesu równocześnie utrwalając Twoją relację z kupującym.

Zastosowanie ujednoliconej odzieży wierzchniej z pewnością wpłynie również pozytywnie na Twoich pracowników. Powoli na zmniejszenie wizualnych różnic między nimi i przyczyni się do zwiększenia poczucia jedności. Jeżeli również obdarujesz nimi pracowników, to z pewnością zwiększy to ich zaangażowanie w działania marketingowe firmy.

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *