Jak się przygotować do zabiegu powiększenia ust?

Każda kobieta marzy o dużych, pełnych ustach. Jeżeli natura nas takimi nie obdarzyła, to możemy zdecydować się na zabieg powiększenia ust. Dzięki temu pozbędziemy się kompleksów, a usta staną się nasza ozdobą. Zatem jak się przygotować do powiększenia ust?

Korekta i modelowanie ust stają się coraz bardziej popularne. Jeżeli nie jesteśmy zadowolone z kształtu, grubości naszych ust, to możemy je sobie powiększyć. Powiększanie ust kwasem najlepiej przeprowadzić w sprawdzonej klinice. Przed zabiegiem należy upewnić się, czy lekarz, który będzie przeprowadzał zabieg, ma upoważnienie do jego przeprowadzenia u konkretnego producenta. Warto również poczytać opinie o danym lekarzu.

Powiększanie ust kwasem – jak się przygotować?

Przed zabiegiem nie należy stosować peelingu ani się opalać – nawet w solarium. Na trzy dni przed zabiegiem nie należy pić alkoholu ani przyjmować aspiryny i leków przeciwzapalnych, np. ibuprofenu. Również należy przełożyć wizyty u stomatologa. Najlepiej na co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem i dwa po zabiegu. Warto dobrze nawodnić organizm pijąc duże ilości wody, przyjmując witaminę C oraz jedząc cytrusy. Usta należy smarować pomadką ochronną przed wyjściem z domu. Jeśli mamy problem z opryszczką, to zanim wykonamy zabieg powinniśmy odczekać minimum 2 tygodnie od zagojenia aktywnej opryszczki.

Po zabiegu nie należy dotykać i pocierać ust, pić przez słomkę ani palić papierosów. Warto natomiast przyjmować tabletki zapobiegające pojawieniu się na ustach opryszczki. Pierwszego dnia po zabiegu usta mogą być spuchnięte i bolesne dlatego należy uważać na to co jemy – unikać mocno przyprawionych potraw. Na opuchnięte usta można przykładać kostki lodu. Po zabiegu również trzeba nawadniać organizm oraz suplementować witaminę c. Warto również jeden dzień odpocząć.

Powiększanie ust sprawi, że pozbędziemy się kompleksów. Pełne usta będą się pięknie prezentować w każdym odcieniu pomadki i staną się ozdobą twarzy. Zabieg trwa około trzydziestu minut i jest bezbolesny. Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na korektę ust.

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *