Święta Wielkanocne w hotelu

Powoli odpuszczają mrozy, temperatura rośnie, a dni robią się coraz dłuższe. W powietrzu już powoli czuć wiosnę, a to oznacza, że niedługo oprócz słońca nadejdą także Święta Wielkanocne.

Przedświąteczny czas to okres intensywnych przygotowywań. Malowanie pisanek i przygotowanie świątecznego koszyczka to jeden z przyjemniejszych momentów podczas przedświątecznego zabiegania. Mimo iż święta to czas z rodziną, to zazwyczaj w tym czasie niejedna pani domu jest po prostu wykończona. Bieganie po sklepach, porządki czy gotowanie potrafią nieźle zmęczyć, a czasem co najgorsze – zniechęcić.

Wielkanoc w hotelu

Jeśli chcesz uniknąć przedświątecznego zamieszania, możesz zarezerwować nocleg w eleganckim hotelu. To pozwoli Ci na absolutny relaks, dzięki czemu spędzisz święta pozwalając obsługiwać się innym. Idealnym miejscem na świąteczny pobyt będzie Pałac Domaniowski. Ten wyjątkowy hotel znajduje się we wsi Konary i jest zaliczany do cennych zabytków Mazowsza. Pałac został wyremontowany, dzięki czemu przywrócono mu dawną świetność. Obecnie odbywają się w nim wspaniałe przyjęcia weselne, a także konferencje. Oczywiście istnieje również spędzenia świąt w tym wyjątkowym miejscu.

Jeśli chcesz spędzić Wielkanoc w hotelu, to z tej okazji przygotowywane są pakiety okolicznościowe dla rodzin. Oferta, która jest zaprezentowana na okres świąteczny obejmuje daty od 30.03 do 2.04. W skład pakietu wielkanocnego wchodzą 3 noclegi, 3 śniadania, 2 obiadokolacje, lunch, ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek i gorącym daniem wraz z grzanym winem. Oprócz tego odbędzie się rodzinne przygotowywanie koszyczków wielkanocnych, święcenie pokarmów oraz uroczyste śniadanie wielkanocne. Dla najmłodszych uczestników zostały przewidziane atrakcje takie jak szukanie zajączka, malowanie pisanek czy Mini Kino, a także warsztaty kulinarne pod okiem Szefowej Kuchni. W pakiecie jest także nielimitowany dostęp do Strefy Wellness, a także bezpłatny monitorowany parking. Wielkanoc w hotelu na pewno pozwolą nam odpocząć od codziennego zgiełku i szarej codzienności.