Linia Perfect Beauty do cery dojrzałej

Cera dojrzała podobnie jak jej młodszy odpowiednik wymaga regularnej i odpowiednio przystosowanej do cechujących ją parametrów pielęgnacji. Kremy, które służyły jej jeszcze kilka lat temu, dzisiaj nie spełnią swojej roli. Powstające z biegiem lat zmarszczki, bruzdy i inne oznaki starzenia się to naturalny efekt zmiany sprężystości i elastyczności skóry.

Pielęgnacja skóry dojrzałej przede wszystkim powinna skupiać się na jej prawidłowym nawodnieniu oraz przeciwdziałaniu procesom starzenia (zarówno widocznym, jak i tym niewidocznym). Wraz z wiekiem skóra traci coraz więcej wody, dlatego tak ważne jest stosowanie kremu nawilżającego regularnie. Zaprzestanie jego użytkowania spowoduje zszarzenie skóry oraz doprowadzenie jej do nadmiernej suchości. Nie mniejszą rolę odgrywa prawidłowe oczyszczanie. Gromadzące się na powierzchni skóry drobinki kurzu i innych nieczystości powodują zatykanie por oraz wzmożenie procesów starzenia. Pielęgnacja cery dojrzałej powinna więc opierać się na trzech głównych filarach, do których zaliczyć możemy oczyszczanie, nawilżanie i przeciwdziałanie starzeniu.

PERFECT BEAUTY CERA BARDZO DOJRZAŁA 60+ Wzmacniający krem na dzień
PERFECT BEAUTY CERA BARDZO DOJRZAŁA 60+ Wzmacniający krem na dzień
PERFECT BEAUTY CERA BARDZO DOJRZAŁA 60+ Naprawczy krem na noc
PERFECT BEAUTY CERA BARDZO DOJRZAŁA 60+ Naprawczy krem na noc

Linia Perfect Beauty to zestaw kosmetyków skomponowanych dla kobiet w wieku 50+. Cechująca kobiety w tym wieku cera dojrzała potrzebuje wszystkich wyżej wymienionych etapów by poczuć się docenioną. Zawarte w kremie liftingującym na dzień substancje, takie jak roślinne komórki macierzyste i olejek arganowy pobudzają skórę do tworzenia nowych komórek oraz ją nawilżają. Nie mniejsze znaczenie ma kwas hialuronowy zmniejszający widoczność zmarszczek i bruzd szpecących (wciąż) delikatną skórę twarzy. Jędrność i sprężystość po użyciu tego kremu jest gwarantowana.

Działanie kremu uzupełnia wypełniacz zmarszczek pod oczy i w okolice ust. Rutyna i folacyna wraz z kolagenem wygładzają głębokie zmarszczki (często zlokalizowane wokół ust), a także poprawiają krążenie krwi i chłonki co bezpośrednio wpływa na odżywienie skóry tej okolicy. Całej serii dopełnia odbudowujący krem na noc. Duża zawartość ceramidów pozwala na odbudowę mikrouszkodzeń powstałych w ciągu dnia, dzięki czemu skóra rano jest promienna i wypoczęta.

Seria Perfect Beauty to seria stworzona z myślą o każdej kobiecie. Jej umiarkowana cena pozwala na skorzystanie z dobroczynnych właściwości kolagenu, rutyny i innych cennych składników kosmetycznych.