Niezwykle słodkie życzenia imieninowe

Pyszne, rozpływające się w ustach czekoladki to prawdziwy przysmak dzieci i dorosłych. Bo tak naprawdę – któż nie lubi czekolady? Nawet ci, którzy są na diecie chętnie skuszą się na apetyczną pralinkę czy chociaż kawałeczek tabliczki czekolady.

Czekoladki i pralinki to znakomita forma prezentu. Każdy solenizant obchodzący imieniny lub urodziny, na pewno ucieszy się z takiego pysznego podarunku.

Obchodzenie imienin wiąże się z dniem nadania imienia nowo narodzonemu dziecku, co z kolei wiązało się, w dawnej Polsce, z poleceniem dziecka w opiekę jego patronowi. Jest tak samo ważne jak dzień urodzin, a różni się, chociaż nie zawsze, jedynie datą.

Imieniny można obchodzić bardziej lub mniej uroczyście. Jedni urządzają wielkie przyjęcia, zapraszają rodzinę i przyjaciół, inni wolą spędzać je kameralnie, z bliską osobą, i dla uczczenia takich właśnie chwil, czekoladowe przesłanie będzie najmilszym prezentem.

Bardzo interesującą formą jest telegram czekoladowy. Jest to bombonierka w której umieszczone są czekoladki z życzeniami.

Czekoladki z napisem na imieniny, wyrażającym najlepsze życzenia, zleceniodawca wybiera sobie osobiście. Osoba pragnąca zamówić takie czekoladki ma do wyboru pięć zestawów smakowych:

  • zestaw nr 1 orzechowy – składający się z pralinek o smaku nugatu orzechowego, przełamanego smakiem migdałów,
  • zestaw nr 2 owocowy – zawierający różne kompozycje owocowe, smaki swojskie przemieszane z egzotyką,
  • zestaw nr 3 zmysłowy – niebanalny smak truskawki, panna cotty i orzechów makadamia,
  • zestaw nr 4 luksusowy – imbir, pistacja, grejpfrut, jaśmin – niezwykła kompozycja dla koneserów smaków,
  • zestaw nr 5 rozmaitość smaków – znakomita mieszanka smaków owocowych i orzechowych – każdemu poprawi humor.

Wybrany zestaw znajdzie się w eleganckim opakowaniu.

Po określeniu smaków, można dodać napis. Napis może mieć dowolną ilość liter, tylko trzeba pamiętać, że jeżeli wyznanie umieszczone na czekoladkach będzie długie to i czekoladek musi być więcej. Napisy są wykonane z ciemnej belgijskiej czekolady na czekoladzie białej.

Dokonany zakup zostanie jak najszybciej dostarczony pod wskazany adres.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + 10 =