Niezwykle słodkie życzenia imieninowe

Pyszne, rozpływające się w ustach czekoladki to prawdziwy przysmak dzieci i dorosłych. Bo tak naprawdę – któż nie lubi czekolady? Nawet ci, którzy są na diecie chętnie skuszą się na apetyczną pralinkę czy chociaż kawałeczek tabliczki czekolady.

Słodka niespodzianka

Czekoladki i pralinki to znakomita forma prezentu. Każdy solenizant obchodzący imieniny lub urodziny, na pewno ucieszy się z takiego pysznego podarunku.

Obchodzenie imienin wiąże się z dniem nadania imienia nowo narodzonemu dziecku, co z kolei wiązało się, w dawnej Polsce, z poleceniem dziecka w opiekę jego patronowi. Jest tak samo ważne jak dzień urodzin, a różni się, chociaż nie zawsze, jedynie datą.

Imieniny można obchodzić bardziej lub mniej uroczyście. Jedni urządzają wielkie przyjęcia, zapraszają rodzinę i przyjaciół, inni wolą spędzać je kameralnie, z bliską osobą, i dla uczczenia takich właśnie chwil, czekoladowe przesłanie będzie najmilszym prezentem.

Czekoladki z życzeniami dla wyjątkowej osoby

Bardzo interesującą formą jest telegram czekoladowy. Jest to bombonierka w której umieszczone są czekoladki z życzeniami.

Czekoladki z napisem na imieniny, wyrażającym najlepsze życzenia, zleceniodawca wybiera sobie osobiście. Osoba pragnąca zamówić takie czekoladki ma do wyboru pięć zestawów smakowych:

  • zestaw nr 1 orzechowy – składający się z pralinek o smaku nugatu orzechowego, przełamanego smakiem migdałów,
  • zestaw nr 2 owocowy – zawierający różne kompozycje owocowe, smaki swojskie przemieszane z egzotyką,
  • zestaw nr 3 zmysłowy – niebanalny smak truskawki, panna cotty i orzechów makadamia,
  • zestaw nr 4 luksusowy – imbir, pistacja, grejpfrut, jaśmin – niezwykła kompozycja dla koneserów smaków,
  • zestaw nr 5 rozmaitość smaków – znakomita mieszanka smaków owocowych i orzechowych – każdemu poprawi humor.

Wybrany zestaw znajdzie się w eleganckim opakowaniu.

Po określeniu smaków, można dodać napis. Napis może mieć dowolną ilość liter, tylko trzeba pamiętać, że jeżeli wyznanie umieszczone na czekoladkach będzie długie to i czekoladek musi być więcej. Napisy są wykonane z ciemnej belgijskiej czekolady na czekoladzie białej.

Dokonany zakup zostanie jak najszybciej dostarczony pod wskazany adres.