Fotoobraz jako pomysł na prezent

Fotoobrazy drukowane na płótnie

Chcesz sprawić swoim znajomym czy bliskim ciekawy i spersonalizowany prezent? Mamy dla Ciebie świetną propozycję, która może okazać się hitem, który od teraz będzie codziennie im towarzyszyć. Prezent wręcz idealny – tani, spersonalizowany i nie do podrobienia! Jesteś ciekawy o czym mówimy? Koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem!

Przygotowanie idealnego i korzystnego dla nas cenowo prezentu to nie lada wyzwanie! Naturalnie na rynku znajdziemy wiele propozycji – bilety do teatru, odnowa w salonie SPA, biżuteria, książki i tak dalej. Jednak wadą tych pomysłów jest brak ich trwałości. Raz skorzystamy i koniec – zapominamy, że coś było dane. A przy tym też kosztuje to nie mało pieniędzy. Jest jednak coś, co sprawi prawdopodobnie więcej radości od najdroższego i gotowego prezentu. Jest nim nasza uwaga i starania!

A dokładniej – fotoobrazy drukowane na płótnie. Jest to świetny pomysł na prezent z kilku prostych powodów. Przede wszystkim możemy wydrukować co tylko chcemy. Możemy postawić na wspólne zdjęcie z obdarowywaną osobą, dzięki czemu na pewno poczuje się wyjątkowo. Dodatkowo możesz wykonać kolaż z kilku różnych ujęć. Dzięki temu, kolaż zdjęć na płótnie będzie wspaniałym elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu. Należy pamiętać o tym, że aby wykonać taki obraz, należy się odpowiednio wcześniej zgłosić do drukarni. 

Fotoobraz wieloczęściowy - Mapa Świata
Fotoobraz wieloczęściowy – Mapa Świata

Jest jeszcze jedna rzecz, o której wspominamy nie bez powodu na samym końcu. Wśród tej listy zalet naszego rozwiązania musi pojawić się jeszcze jedna! Obraz na płótnie będzie towarzyszyć obdarowanej osobie każdego dnia. Za każdym razem gdy będzie przechodzić obok kolażu, będzie pamiętać o Tobie i Twoim pomyśle, a także tym, jak wiele zaangażowania włożyłeś w stworzenie tego prezentu.

Polecane wpisy