Przepiękne domy Trójmiasto

Biorąc pod uwagę nadmorskie miejscowości w Europie, Trójmiasto jest jednym z najpiękniejszych miejsc. Będąc tutaj, aż chce się mieszkać w Gdańsku, czy Sopocie. Miejsce to jest pełne studentów oraz turystów. Pobyt nad morzem sprzyja przecież układowi oddechowemu, gdyż w powietrzu jest dużo jodu.

Sopot jest niedużym miastem. Trzeba przyznać, że jest bardzo ładne. Nad samym morzem ciągnie się bardzo długi deptak. Dookoła jest pełno mniejszych oraz większych klubów, restauracji i barów. Sopot jest idealnym miejscem na sobotnią zabawę. Przyjeżdżają tutaj wszyscy miłośnicy imprez z całego Trójmiasta. Należy oddać Sopotowi, że klimat imprez tutaj jest bardzo przyjemny. Moim ulubionym klubem jest Czerwona Papryka oraz Coliba. Pierwszy z nich ma świetny wystrój. Czerwone kanapy świetnie komponują się z kolorem ścian. Można się tam naprawdę nieźle wybawić. Coliba z kolei jest dwupoziomowym domem z drewna. W środku jest bardzo fajny klimat, gdyż wszystkie stoły są drewniane. W czasie imprezy wszyscy tańczą na stołach i parkiecie. Naprawdę da się tutaj zabawić.

Gdybym miał budować dom Trójmiasto wybrałbym Gdańsk. W dzielnicy Wrzeszcz lub Oliwa znajdują się bardzo ciche i spokojne osiedla, gdzie jest jeszcze dużo miejsca na budowę domu. Można także odkupić od kogoś bliźniaka lub cały dom jednorodzinny. Wybór w każdym razie jest. Każdemu polecam Gdańsk Oliwę na miejsce do spokojnego mieszkania razem z rodziną. Centrum nie jest daleko oddalone, więc dom stoi w idealnym miejscu. Jest tu zielono, ptaszki śpiewają, a ulokowani jesteśmy w bardzo dobrej dzielnicy.

Polecane wpisy