Na czym polega dzierżawa ekspresów do kawy?

Dla wielu osób filiżanka aromatycznej kawy, to coś bez czego nie wyobrażają sobie poranka.Nic dziwnego, że w coraz większej ilości firm pojawiają się ekspresy do kawy.

Jak działa dzierżawa ekspresów do kawy?

Profesjonalny ekspres do kawy nie kosztuje mało. Dlatego coraz więcej firm rezygnuje z zakupu i decyduje się na dzierżawę. Ta opcja ma bardzo wiele zalet.

Po pierwsze dzierżawa ekspresu pozwala w znaczny sposób zniwelować koszty. Comiesięczne koszty są zdecydowanie mniejsze niż cena zakupu własnego ekspresu. Dodatkowo nie musimy martwić się regularnym serwisem czy naprawami, gdy nasz sprzęt zawiedzie.

Możemy też dopasować ekspres do naszych potrzeb. Ekspres do kawy dla restauracji musi być zdecydowanie wydajniejszy niż ten, który wybierzemy dla małej, lokalnej firmy. Decydując się na dzierżawę ekspresu do kawy możemy liczyć na pomoc specjalisty, który pomoże nam wybrać urządzenie idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Dzięki temu zaoszczędzimy mnóstwo pieniędzy, czasu i przede wszystkim nerwów.

Zobacz: Dzierżawa ekspresów - Najlepsza-kawa

Dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę ekspresu do kawy?

Po pierwsze nie musimy wydawać sporej sumy pieniędzy na raz, jak to się dzieje w przypadku zakupu ekspresu do kawy. Firma może bez żadnego problemu odliczyć sobie koszty podatku VAT.

Nie musimy martwić się problemami z serwisem czy naprawami. Dodatkowo, gdy wydzierżawiony ekspres z jakichś powodów nie będzie się sprawdzał, to bez większych problemów możemy go wymienić na inny, bardziej nam pasujący model.

Musimy także pamiętać, że sam ekspres nawet najdroższy to nie wszytko. Musimy też wybrać odpowiednią kawę. Na smak naszej ulubionej małej czarnej wpływ ma wiele różnych czynników między innymi jej gatunek i rodzaj palenia. W przypadku dzierżawy będziemy mogli liczyć na pomoc specjalisty, który pomoże nam wybrać kawę, która będzie nam najbardziej smakowała.

Podsumowując warto zastanowić się czy dzierżawa to dobra opcja dla naszej firmy. Wszystko zależy od tego jak w duże ilości kawy wypija się w naszej firmie.

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *