Pakiet wielkanocny w hotelowej restauracji

Polacy nie spędzają świąt w domach! Tak będą zapewne brzmiały nagłówki w gazetach zaraz po Wielkanocy. Taka jest prawda. Coraz częściej, zamiast inwestować w tworzenie śniadania w domowym zaciszu dla wielu osób, wybieramy wygodne hotele i pakiety w restauracji, które bardzo często wychodzą w lepszej cenie niż samodzielnie wszystko kupować. Co w tym roku przygotowały hotele dla swoich klientów?

Jeszcze niedawno hotele aż tak się nie afiszowały ze swoimi wielkanocnymi pakietami. W Polsce wciąż panuje przeświadczenie, że każda taka okazja musi być celebrowana w domowym zaciszu, w towarzystwie wielu osób. Na szczęście to wszystko się zmienia. Jak się okazuje, szczególnie młode osoby, przeciwstawiają się tradycji i wybierają przede wszystkim wygodę. Nie ma co się dziwić. Pracują ciężko w korporacjach, często po godzinach, a krótki urlop w ciągu roku nie pozwala w pełni wypocząć i trzeba korzystać z takich okazji jak Święta Wielkanocne. A spędzać je przy garnkach, sprzątaniu i bieganiu przed gośćmi, nie do końca pozwala w pełni wypocząć.

Dlatego wybieramy hotele na takie okazje. Pozwalają nie tylko cieszyć się spokojem, ale również skorzystać z pakietów SPA, przejść się na spacer i nie myśleć o obowiązkach, tylko odpoczywać, co jest tak ważne. Hotele tworzą pakiety wielkanocne w restauracjach. Obejmują nie tylko tradycyjne śniadanie, ale można skorzystać z oferty kontynentalnej i cieszyć się smakami całego świata. Ponadto, można wybrać pakiet all inclusive z obiadami, kolacjami i dodatkowymi posiłkami (czy nawet drinkami) między posiłkami. Bez wątpienia takie oferty przyciągają samych klientów.

„W ostatnich latach mieliśmy wiele zapytań o możliwość skorzystania z pakietów świątecznych w naszym hotelu, jednak mało osób się decydowało, tłumacząc, że nie wiedzą jak powiedzieć o tym rodzinie. W tym roku wszystko się zmienia, mamy rezerwacje dla par, a nawet dużych grup rodzin – najliczniejsza liczy aż 26 osób! Nas to bardzo cieszy, bo będzie się działo w naszych progach! Już przygotowujemy dodatkowe atrakcje na wieczór, aby każdy mógł skorzystać z naszej różnorodnej oferty.” – komentuje dla nas jeden z pracowników Pałacu Domaniowskiego. ( Oferta Pałacu dostępna pod tym adresem: http://palacdomaniowski.pl/wielkanoc-w-hotelu/)

Tak więc jak widać coś się w nas Polakach przełamuje delikatnie i odchodzimy od co rocznej tradycji „stania w garach” i „biegania z talerzami”.

Jedna myśl na temat “Pakiet wielkanocny w hotelowej restauracji

Komentarze są wyłączone.