Ślub jak z bajki – jak go zorganizować?

Pałac Domaniowski

W bajkach dla małych dzieci bardzo często występuje postać księżniczki. Latami czeka na wymarzonego księcia w lśniącej zbroi, który przyjedzie po nią na białym rumaku. Biorą ślub, organizują huczne wesele, na które schodzi się cała okolica, a para młoda żyje długo i szczęśliwie. Nic dziwnego, że każda dorastająca dziewczyna marzy o tym, aby mieć ślub jak z bajki. Na szczęście, w dzisiejszych czasach organizacja wymarzonego wesela nie musi pozostawać w sferze marzeń.

Tradycyjne wesele na wiele sposobów

Jednym z największych kosztów, jakie trzeba pokryć podczas organizacji wesela, jest opłata za wynajęcie odpowiedniego lokalu. Osoby z ograniczonym budżetem weselnym nie muszą się jednak martwić. Nawet zwyczajna sala weselna, dzięki pomysłowości i odpowiedniej aranżacji może przeobrazić się w prawdziwą salę bankietową. Jeżeli młodym brakuje pomysłów na wystrój sali, zawsze w tej kwestii można zwrócić się z prośbą o pomoc do doświadczonej dekoratorki ślubnej.

Organizacja wesela w wyjątkowym miejscu

Każda księżniczka biorąca ślub pragnie, aby jej wesele odbyło się w prawdziwym pałacu. Piękna sceneria z pewnością podkreśli magię tego wyjątkowego dnia. Obecnie bez trudu można znaleźć długą listę pałaców i dworków, które swoje wnętrza udostępniają na organizację przyjęcia weselnego. Wesele w pałacu wiąże się jednak z dosyć sporymi nakładami finansowymi. Nie jest to jedyny problem – należy także odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce, ponieważ coraz więcej osób marzy o weselu w pałacu. Terminy w najbardziej prestiżowych miejscach są zarezerwowane nawet na kilka lat do przodu.

Ślub w pięknych okolicznościach przyrody

Niektóre pary decydują się na zawarcie związku małżeńskiego w starych, drewnianych kościółkach, inni decydują się na pałac, jeszcze inni z kolei wybierają ślub w plenerze. Uroczystość na otwartej przestrzeni wciąż nie jest powszechnym zjawiskiem wśród branży ślubnej, ale z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Warto zastanowić się nad ślubem plenerowym, jeśli para młoda ceni sobie oryginalność i niepowtarzalne wrażenia. Niezależnie od miejsca, w jakim odbędzie się ceremonia, ważne jest to, aby na czas zaplanować  wszystkie szczegóły, tak, by w dzień ślubu na głowie mieć jedynie welon i emocje związane z uroczystością.

Więcej informacji na temat organizacji ślubów i wesel można znaleźć na stronie: https://czynicuda.pl/

Polecane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *