Hotele w Lublinie – który wybrać?

Lublin leży na Wyżynie Lubelskiej nad Bystrzycą. To jedno z największych polskich miast, o bogatej przeszłości i niepowtarzalnym klimacie. Obecnie jest to duży ośrodek akademicki i naukowo-badawczy. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, dlatego też nie brak zwiedzających. O nocleg w Lublinie również nie jest trudno. Jeżeli chodzi o hotele Lublin plasuje się bowiem w czołówce, pod względem ich liczby i standardu.

Hotele w Lublinie

* Jednym z hoteli położonych w centrum miasta, który zasługuje na większą uwagę, jest Campanile Hotel Lublin. To obiekt, który oferuje swoim gościom mnóstwo udogodnień, a między innymi bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pokojach i miejscach publicznych, restaurację, bar, całodobową recepcję, ułatwienia dla niepełnosprawnych oraz parking. W tym miejscu goście mogą również liczyć na bogatą ofertę różnorodnych atrakcji rekreacyjnych, np. SPA, salon piękności czy klub dla dzieci.

* Świetnym miejscem dla podróżujących turystycznie i biznesowo jest również Mercure Lublin Centrum. Z tego hotelu jest łatwy dostęp do wszystkich lokalnych atrakcji miasta. Pięknie i luksusowo urządzone pokoje (klimatyzacja, ogrzewanie, biurko, minibar, pobudka na życzenie) zapewniają gościom wygodę i komfort. Hotel dysponuje także zapleczem rekreacyjnym, dostępna jest siłownia/sala fitness, SPA.

* Najlepszą jednak opcją jest Hotel Huzar, który mieści się w spokojnej okolicy w centrum miasta. Bardzo łatwo z niego dostać się do najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w Lublinie. Wśród innych obiektów tego typu w mieście, Hotel Huzar wyróżnia się bogatą ofertą hotelowo- konferencyjną. Udostępnia 7 bogato wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych wraz ze sprzętem audiowizualnym. Hotelowa restauracja zaś zapewnia pełną obsługę w czasie przerw. Po zakończonej konferencji na gości czekają piękne, jasne i przestronne pokoje, a w każdym telewizor, telewizja satelitarna, bezpłatny i szybki internet, a także telefon stacjonarny. Domową atmosferę zapewnią udostępnione w każdym pokoju zestawy do parzenia kawy i herbaty z czajnikiem elektrycznym. Goście zmotoryzowani mogą liczyć na parking mogący pomieścić 40 samochodów osobowych.

Także opłaty w Hotelu Huzar nie są wygórowane. Na przykład doba w pokoju z dwoma łóżkami pojedynczymi kosztuje tylko 135 zł, przy czym nie wymagana jest przedpłata, odwołanie rezerwacji również jest bezpłatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + fourteen =