Gdzie wybrać się w Krakowie na kolację?

Kraków to miasto, które przyciąga ogromną liczbę turystów. Planując letni wypoczynek, czy też krótką wizytę warto pomyśleć o miejscu, gdzie można dobrze zjeść. Posiłek po dniu pełnym wrażeń powinien być nie tylko sycący, ale również smaczny. Warto zapoznać się z krakowskimi restauracjami, tak aby wybrać najciekawszą ofertę.

Tradycyjne potrawy

Pod Baranem to dla wielu osób najlepsza restauracja w Krakowie. To doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie kuchnię tradycyjną. Warto zaznaczyć, że w menu przeważają świetnie znane potrawy, jednak można tutaj zaobserwować mocny akcent europejski. Dzięki temu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

W ofercie znajduje się m.in. śledź w śmietanie, flaki wołowe, żurek, maczanka, pieczeń barania, rosół, zupa rybna, barszcz czerwony z kołdunami, gołąbki w sosie borowikowym, pasztet z sarny, galaretka wieprzowa, sztuka mięsa w sosie chrzanowym, a także wiele innych. Szeroki wybór sprawia, że każdy wybierze danie zgodne z osobistymi preferencjami. Opisywana restauracja polecana jest zarówno dla par, grupy znajomych, jak i rodzin z dziećmi. Opinie klientów potwierdzają wysoką jakość serwowanych posiłków. Są one przygotowywane z świeżych i pełnowartościowych składników, co przekłada się na unikatowy smak oraz aromat.

Korzystne ceny

Restauracja pod Baranem to dobra propozycja dla tych, którzy nie posiadają dużego budżetu na kolację. Jest to miejsce, gdzie porcje są przydzielane uczciwie, a ceny za dania są wyjątkowo korzystne. Plusem jest również dogodna lokalizacja – możemy tutaj bez trudu trafić. Okolica zachęca do dalszego zwiedzania. Po kolacji możne wybrać się na romantyczny spacer z ukochaną osobą.

Duże znaczenie ma również klimat panujący w obiekcie. Jest to restauracja elegancka, a zarazem przytulna i ciepła. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy mają dość sztampy. Wydaje się być to doskonałe miejsce, jeśli chcemy w spokojnej atmosferze zjeść wieczorny posiłek. Luźna atmosfera stanowi w tym przypadku wielką zaletę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

three + 2 =