TOP 3 miejsca na zorganizowanie wesela

Ślub i wesele to najważniejszy dzień w życiu każdego zakochanego człowieka. Powinien to być dzień w którym wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a my czujemy się świeżo, elegancko oraz jak gwiazdy wieczoru. Przecież Państwo Młodzi to rzeczywiście królowie tej jedynej nocy, dlatego ważne jest, aby cała oprawa była dobrze dobrana.

Gdzie zorganizować najpiękniejsze wesele na świecie? Poniżej przedstawiono trzy ekskluzywne miejsca, w których ślub będzie jak z bajki!

  • Pałac Domaniowski

    Ślub w pałacu to nie lada przeżycie. Możemy naprawdę poczuć się jak w prawdziwej baśni o królach i księżniczkach. Oczywiście jest to zasługa przepięknie odnowionego pałacu, położonego nieopodal Zalewu Domaniowskiego. Ta malownicza kraina znajduje się na Mazowszu, a budynek mieści hotel oraz przestronne sale bankietowe. Można tu zorganizować także ślub w plenerze, a wspaniały ogród daje ku temu wiele możliwości na jego aranżację. Dzięki profesjonalnej obsłudze można spokojnie zapomnieć o problemach związanych z organizacją przyjęcia. Ekskluzywny ślub w pałacu może dodatkowo być urozmaicony dzięki różnym atrakcjom, które oferuje obsługa oraz udziałowi orkiestry bądź DJ’a.
  • Hotel Kasztel Rzezawa

    Hotel Kasztel, który położony jest w województwie małopolskim, nieopodal Krakowa, to stylizowany na mroczny zamek hotel wraz z dużą salą taneczną. Jest to inne i ciekawe miejsce przede wszystkim ze względu na wystrój i architekturę. W ścianach na sali jadalnej i korytarzach wyrzeźbione zostały postacie czarownic trzymających latarnie. Hotel organizuje wesela na ponad sto osób, co jest dużą zaletą. Przestronne wnętrza i duża sala taneczna pozwoli na zorganizowanie wesela dla najbardziej wymagających. Piękny wystrój sal i niestandardowy klimat sprawi, że nasi goście poczują się wyjątkowo.
  • Dwór w Tomaszowicach

    Piękny dwór w Tomaszowicah to miejsce położone w Małopolsce, pomiędzy Krakowem, a Olkuszem. Można tu zorganizować zarówno wesele, jak i ślub. Śluby odbywają się w altanie na wzgórzu, wśród zabytkowego parku. Lokalizacja oraz park porośnięty starodrzewiem pozwala na zorganizowanie wspaniałej sesji zdjęciowej. Obsługa na wysokim poziomie pozwoli na beztroskę w dniu ślubu i wesela.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eighteen + one =