Koszulki z własnym nadrukiem – idealny sposób na wyrażanie siebie

Koszulki z własnym nadrukiem liczą sobie dziesiątki lat historii. Początkowo zostały stworzone w celach czysto politycznych. Z biegiem czasu zaczęły jednak przechodzić liczne metamorfozy a dziś produkowane są nawet przez największe koncerny odzieżowe. Co ciekawsze, zyskały również zastosowanie jako gadżety reklamowe, które pozwalają na szybką, skuteczną a przy tym stosunkowo trwałą metodę autoreklamy przedsiębiorstwa. W niniejszym artykule skupimy się jednak na koszulkach reklamowych pełniących funkcję medium człowieka ze światem zewnętrznym.

Koszulka z własnym nadrukiem – gdzie można je zaprojektować i wyprodukować?

Zanim przejdziemy do zasadności noszenia koszulek z indywidualnym nadrukiem dowiemy się gdzie możemy je nabyć. Pominiemy w tym miejscu wszystkie metody samodzielnego stworzenia koszulki z indywidualnym wzorem, aby na poczet tego skupić się na ofercie specjalistycznych firm. Obecnie duże możliwości dają nam sklepy internetowe, które w swoim asortymencie posiadają funkcję kreatora koszulek. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna a od momentu zaprojektowania koszulki do momentu jej otrzymania mija zaledwie kilka dni.

  • Krok pierwszy – w funkcji kreatora wybieramy wzór koszulki, jej rozmiar oraz kolor;
  • Krok drugi – w kolejnym etapie wgrywamy napis lub grafikę, która ma zostać umieszczona na koszulce;
  • Krok trzeci – firma odbiera zamówienie i realizuje je zgodnie z życzeniem klienta;
  • Krok czwarty – koszulka zostaje wysłana na adres odbiorcy wskazany w zamówieniu.

Uwaga! Koszulki z grafiką powinny być dokładnie przemyślane. Fotografie ściągane z Internetu mogą być objęte prawami autorskimi, których naruszenie może mieć poważne konsekwencje prawne. Zaleca się, aby zdjęcia, slogany, sentencje oraz grafiki pobierane lub kupowane były w bankach zdjęć.

(Zobacz także: Pranie koszulek z nadrukiem – na co uważać?)

Dlaczego tak chętnie nosimy się w koszulkach z własnym nadrukiem?

Przyczyn tego jest wiele. W ten sposób możemy bez słów wyrażać siebie, swoje światopoglądy, opinie oraz wyznania. Koszulka z własnym nadrukiem jest doskonałym sposobem na niemy dialog ze społeczeństwem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieszczona grafika była kontrowersyjna – trzeba się jednak liczyć przy tym z możliwością napotkania społecznej dezaprobaty.

Jesteś nieśmiały, ale chcesz powiedzieć jak bardzo razi Cię społeczny brak tolerancji wobec drugiego człowieka? A może uważasz się za patriotę i pragniesz pokazać światu swoje oddanie ojczyźnie? Niezależnie od pobudek jakie Tobą kierują koszulki z indywidualnym wzorem stanowią idealną odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby!

NadrukSklep.pl